Naam schip   Jaar callsign Mij mg zender kg zender ontvanger AAT noodzender
Aagtedijk   1945 PCAE HAL ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Aagtekerk    1934 PCAG VNS M386   394/E/KL12 332/33  RH
Aagtekerk    1944 PCAG VNS ET8024A  ET8023 AR8506B/AR8610  AR8601 ET8025
Aalsdijk   1945 PCAK HAL ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601  ET8025
Aalsum   1939 PCAM SM Oostzee Bem3/20   HL7  STR MZ11
Aardijk   1945 PCAU HAL ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Abbedijk   1945 PCBH HAL ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Abbekerk   1939 PDAD VNS M533 MZ33 E381 332/33 MZ11
Abbekerk   1945 PCBJ VNS ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Abel Tasman   1971 PCBN Nedlloyd MT1200   R408R / R6600AM 71G01 ESA100Z
Abida   1980 PCBP Shell Globespan   BX925/46TNB AL27 Reliance
Achilles   1939 PCCI KNSM 533   E381/O34   MZ11
Achilles   1965 PCCF KNSM MT250 MT250 BX925/46TN AL27 Renovas
Acila   1980 PCCM Shell Globespan   BX925/46TNB AL27 Reliance
Acmaea   1980 PCCS Shell Globespan   BX925/46TNB AL27 Reliance
Acteon    1980 PCCV Shell Globespan   BX925/46TNB AL27 Reliance
Adinda   1938 PCDO CSM M286 M287 HL7 M332  
Adonis   1960 PCDX KNSM TDE TDE AR88/46TNB Lifeguard Renovas
Aegis   1960 PCED KNSM TDE TDE   Lifeguard Renovas
Agamemnon   1938 PCEW KNSM M381   KL12   MZ11
Agamemnon   1967 PCEV KNSM Oceanspan Oceanspan BX925/H3L7U M700 Renovas
Agatha   1947 PCFC Shell MZ32 MZ33 CR300    
Akkrumdijk   1945 PCFU HAL ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Alamak    1945 PCGF vNG 3U ET8023 AR8506B    
Albireo   1957 PGCU vNG MZ32 MZ33 BX925/H2L7U    
Alblasserdijk   1945 PCIE HAL ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Alchiba   1938 PCIM vNG S356   E381   MZ11
Alchiba   1946 PCIN vNG 381 398 CR300/Marc M 335
Alcor   1938 PCIY vNG S356   E381 332/33 T42
Alcor    1957 PCIR vNG SMZ/RH5207 ET8023 BX925/BC348 M700  
Alcyone   1939 PCJE vNG S356   E381   MZ11
Alcyone   1945 PCJD vNG 3U ET8023 AR8506B    
Alcyta Smits   1979 PCNB Smits T5000   R5000/4300 AA1 G474
Aldabi   1946 PCJM Nigoco          
Aldabi   1977 PCJB  Nigoco  RMT-1500S  ESA 100R  R1120 NL (2x) / Spits  TRP 1  Skanti 5001NLT
Aldegonda   1947 PCJV Shell MZ32 MZ33 CR300    
Aldemarin   1945 PCJG vNG 3U ET8023 AR8506B    
Algenib   1937 PCKZ vNG S356   E381 E372I RH
Algol   1957 PCLD vNG SMZ/RH5207 ET8023 BX925/BC348 M700  
Alhena   1939 PCLR vNG S356   E381   MZ11
Alhena   1977 PCLJ vNG MT700   R1120/2000 AA1 TRP1
Alida Smits   1978 PCLX Smsh T5000   R5000/4300 AA1 TRP1
Alioth   1939 PCMC vNG S356   E381 E372I RH
Alioth   1957 PCMC vNG 4U 4U 4U 4U RH5207
Alkaid   1937 PCMG vNG S356   E381   MZ11
Alkes   1958 PCMK vNG SMZ/RH5207 ET8023 BX925/BC348 M700  
Alkmaar   1964 PCMM AMTM SMZ219 SMZ218 BX925    
Almdijk   1945 PCMV HAL ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Almkerk   1934 PCMZ VNS M386   E381/R141/O34 332/33 335
Almkerk   1945 PCMY VNS ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Alnati   1978 PCMY            
Alnitak   1960 PCNE Nigoco          
Alpha Bay   1975 PIZV   Commander       Salvor
Alphacca   1939 PCNK vNG S356   E381 332/33 MZ11
Alphacca   1945 PCNJ vNG ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Alphard   1937 PCNQ vNG S356   E381 E372I MZ11
Alpherat   1939 PCNU vNG S356   E381 332/33 T42
Alpherat   1945 PCNV vNG ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Altair     PCNY vNG          
Aludra   1939 PCNZ vNG S356   E381   MZ11
Aludra   1945 PCOA vNG 3U ET8023 AR8506B    
Alwaki   1939 PCOE vNG BEM3/20    E381 332/33 T42
Alwaki   1945 PCOD vNG ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Amanda Smits   1979 PCOH Smits T5000   R2000/50001 AA1 TRP1
Ameland   1960 PCOQ SMR SMZ219 SMZ218 Electra/Mercury Seaguard Reliance
Amerskerk   1946 PCOU VNS 381 398 CR300/Marc M 335
Amerskerk   1968 PCOU VNS SMZ219 SMZ218 BX925/46TNB Disa Renovas
Ammon   1965 PCPA KNSM ET8010 19/TDE BX925/BC348 Red Renovas
Amo                  
Amor   1955 PCPB KNSM TDE TDE BC348 M MZ11
Ampenan   1945 PCPE RL ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Amstelbrug   1946   Rederij A\’dam 381 398 CR300/Marc M 335
Amsteldiep   1945 PCPH Rederij A\’dam 3U ET8023 AR8506B    
Amsteldijk   1945 PCPJ HAL ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Amsteldreef (ex Voorne)     PIIK            
Amstelhoek   1968 PCPK Rederij A\’dam ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Amstelhof   1978 PCPL Rederij A\’dam ST1400   E566    
Amstelkerk   1935 PCPL VNS 376   E381 E372I  
Amstellaan zie Enggano                  
Amstellaan   1970 PJOB HBT MT250 MT250 Siemens 566 AL27 RH5305
Amstelland   1945 PCPO KHL 3U ET8023 AR8506B    
Amstelland(2)   1935 PCPR KHL     W3/HL7 33  
Amstelland(4)   1960 PCPS KHL SMZ219 SMZ218 BX925/or-6026   Renovas
Amstelmolen   1970 PCPR Rederij A\’dam MZ32 MZ33 BX925/BC348   Renovas
Amstelpark    1945 PCPS Rederij A\’dam 3U ET8023 AR8506B    
Amstelpark   ca1967 PCPO Rederij Amsterdam MT600   46 TNAW    
Amstelsluis   1950 PCPV Rederij A\’dam ET8510   BX925    
Amstelstad                  
Amstelvaart   1945 PCPZ Rederij A\’dam 3U ET8023 AR8506B    
Amstelvaart (veld?)   1980 PCPW NLL S1250 S1250 R5001(2) AA1 G474 TRP1
Amstelveen     PCPY            
Amstelvliet   1982 PCQL NLL S1250 S1250 R5001(2) AA1 G474 TRP1
Amstelvoorn   1982 PCQN NLL S1250 S1250 R5001(2) AA1 G474 TRP1
Amstelwal (ex Walcheren)   1981 PCPZ NLLB S1250 S1250 R5000/4300 AL27 TRP1
Amsterdam III   1981              
Anastasia   1935 PCQM   MC13 MZ33 W3   RH
Anco Spray   1965 PCQN   MT250 MT250 R6600/E566 71G01  
Andijk   1945 PCQP HAL ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Andrea Smits   1978 PCQW Smits T5000   R6600 AA1 TRP1
Angela Smits   1980 PCQM Smits T5000    R5000/4300 AA1 TRP1
Angolakust   1955 PCQV HSM TDE TDE BX925/BC348   RH5305
Anita Smits   1979 PCRE Smits T5000   R5001/4300 AA1 TRP1
Anker   1946   Ank 381 398 CR300/Marc M 335
Anna Broere   1976 PCRB Gebr. Broere TRP400   R2025   TRP1
Annenkerk   1965 PCRL VNS ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Annie Cosyns   1985 PCSA vNG  7121/HF 1200D 2000/R201 A2004 TRP1
Antarctic                  
Antilla Bay   1978 PJSJ Volh Cur MT1500D MT1500D R7100A (2) 71G01 Renovas
Antonie van Leeuwenhoek zie Laurenskerk                  
Appingedijk   1945 PCSX HAL ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Apollo                  
Arca   1980 PCSS Shell Globespan   BX925/46TNB AL27 Reliance
Archimedes   1965 PCSU KNSM MT250 MT250 BX925/BC348 M ZR5558
Arendsdijk   1945 PCTG HAL ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Arendskerk   1945 PCTI VNS ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Ares    1965 PCTM KNSM MT250 MT250 BX925 AL27 Renovas
Argos   1938 PCTQ KNSM MZ32 MZ33      
Argo Afaia                  
Aristoteles   1965 PCUP KNSM MT250 MT250   M ZR5558
Arkeldijk   1945 PCUK HAL ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Armagnac                  
Armilla   1935   Shell T31 MZ33   332/33  
Arnedijk   1945 PCUO HAL ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Artemis   1960 PCUU KNSM TDE TDE BX925 Lifeguard Renovas
Arundo   1936 PCUS Zv Rotterdam S309   HL7   332/33 T42
Arundo   1945 PCUT Zv Rotterdam 3U ET8023 AR8506B    
Arvakus                  
Asian Endeavour   1980 PCUM AAES MT250 MT250 BX925/OR-6026   Renovas
Asian Ensign   1980 PCUR AAES MT250 MT250 BX925/OR-6026   Renovas
Asian Enterprise   1980 PCUJ AAES MT250 MT250 BX925/OR-6026   Renovas
Asian Explorer   1980 PCUU AAES MT250 MT250 BX925/OR-6026   Renovas
Asian Express   1980 PCUO AAES MT250 MT250 BX925/OR-6026   Renovas
Asmideske    1960 PCUW vNG SMZ219 SMZ218      
Astrid Naess   1960 PCVE Norness 5U        
Atlantic Crown   1969   ACL / HAL MT1200/   R408 / R6600AM 71G01 Renovas II
Atlantic Star   1967 PCVK NASM MT1200/ T1127 R5001 AA1 Renovas
Attis   1960 PCVY KNSM TDE   BX925 Lifeguard Renovas
Atys   1980 PCWA Shell Globespan   BX925/46TNB AL27 Reliance
Augustina   1935 PCWA NISM MZ32 MZ33 HL7   MZ11
Avanti   1985 PCWL Avanti T1127   R1120 AA734 TRP1
Avedrecht     PCWM            
Averdijk   1945 PCWP HAL ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025
Axeldijk   1945 PCWR HAL ET8024A ET8023 AR8506B/AR8610 AR8601 ET8025

You cannot copy content of this page

Scroll naar boven